The Ritz本町 Villa

  • 59 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Als gasten in de 59 m² The Ritz本町 Villa Tokio verblijven, kunnen ze een bezoek brengen aan het Yoyogi Park, dat op wandelafstand van nog geen 25 minuten ervandaan ligt. Deze villa ligt op een welgelegen locatie in de wijk O'Hare in Tokio en biedt plaats aan maximaal 6 gasten.

De gesitueerde in Tokio The Ritz本町 Villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een wasmachine. Er zijn ook een haardroger en handdoeken voor uw comfort.

Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een keuken van deze villa. CoNCeNT, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op wandelafstand van 5 minuten ervandaan.

De 1-slaapkamer villa bevindt zich op 400 meter afstand van de Locatie van de Hataara Vijver en 2 km verwijderd van een bekende zakenlocatie, de Takeshita-dōri winkelstraat. Het Shinjuku Gyoen Park is op circa 3 km van The Ritz本町 Villa gesitueerd. Deze woning bevindt zich binnen 30 minuten wandelafstand van de Moskee van Tokio en Turks Cultureel Centrum en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen. Vervoersalternatieven in de omgeving zijn onder andere het treinstation Hatagaya, op 400 meter afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near The Ritz本町 Villa Tokio
桜の川67 渋谷区丨新宿まで一駅 2-10人丨shibuya One Stop To Shinjuku 2-10 People
Mobiele prijsaanbieding

桜の川67 渋谷区丨新宿まで一駅 2-10人丨shibuya One Stop To Shinjuku 2-10 People

9.5
Voortreffelijk 26 beoordelingen
239 m van de accommodatie
USD 403 USD 363
per nacht
ISSHUKU-Five Bedroom Detached House
Mobiele prijsaanbieding

ISSHUKU-Five Bedroom Detached House

9.8
Voortreffelijk 4 beoordelingen
481 m van de accommodatie
桜の川18 初台駅5分 2-10人丨5 Minutes From Hatsudai Station 2-10 People
Mobiele prijsaanbieding

桜の川18 初台駅5分 2-10人丨5 Minutes From Hatsudai Station 2-10 People

9.3
Schitterend 60 beoordelingen
629 m van de accommodatie
USD 166 USD 149
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Tokyo Haneda Luchthaven
    23 km

    Treinstations

    Yoyogi-Uehara Station
    1,4 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    LicentienummerM130041088
    Veelgestelde vragen
    • Wat is de locatie van The Ritz本町 Villa?
      The Ritz本町 Villa is te vinden in de wijk O'Hare in Tokio, met gemakkelijke toegang tot de tempel.
    • Hoeveel kost een verblijf in The Ritz本町 Villa?
      De prijs voor een overnachting in The Ritz本町 Villa is $309.
    • Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij The Ritz本町 Villa?
      Gasten van The Ritz本町 Villa worden verzocht om uiterlijk om 23:00 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Zijn er leuke restaurants in de buurt van de villa?
      Restaurants in de buurt van de villa zijn onder andere CoNCeNT en Renge Shokudo Hatagaya.
    • Is er een keuken beschikbaar in deze villa?
      Ja, deze villa heeft een complete keuken.
    • Is er een bubbelbad in The Ritz本町 Villa?
      Ja, The Ritz本町 Villa heeft een jacuzzi.
    • Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij The Ritz本町 Villa?
      Gasten kunnen het Yoyogi Park bezoeken, gunstig gelegen op 2 km van The Ritz本町 Villa.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Tokyo Haneda Luchthaven
    23 km

    Treinstations

    Yoyogi-Uehara Station
    1,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    The Ritz本町 Villa Tokio

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten